Aan de rand van het buitengebied van Vaassen, bieden wij u aan, een sfeervolle vrijstaande karakteristieke jaren ’30 woning met garage gelegen op een perceel van bijna 2000 m²! Een unieke plek aan de rand van het dorp Vaassen met prachtig uitzicht over de weilanden.
Voor de uitgebreide informatie, kijk op: pastoorsweg11.nl
De woning is gebouwd in 1938, sfeervol gemoderniseerd met behoudt van de authentieke details zoals glas in lood ramen en mooie paneeldeuren. De woning is in 2007 uitgebouwd, waardoor er een royale keuken is ontstaan met een veranda en op de verdieping twee extra slaapkamers.
De veranda is een heerlijke plek voor de zomeravonden, waar u kunt genieten van het weidse uitzicht over de weilanden. Verder is de woning voorzien van dak-, gedeeltelijke muurisolatie en vloer- en glasisolatie (HR++). Vloerverwarming is aanwezig in de keuken, toilet en badkamer.
Begane grond
Entree, hal, kelder, sfeervolle woonkamer met gashaard en openslaande deuren naar het zij-terras. In de uitbouw een moderne keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur. Bijkeuken met opstelling voor de wasmachine en droger, toilet en achteringang.
1e verdieping
Via een bordestrap naar de verdieping. Zeer royale overloop met kastenwand en vier slaapkamers. De grootste slaapkamer is voorzien van airco. Moderne badkamer voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel en toilet.
2e verdieping
Vlizotrap naar zolder met veel bergruimte.
Tuin en bijgebouw/garage:
Aangebouwde veranda voorzien van een royale zithoek met panoramisch uitzicht over de weilanden. Diverse terrassen, achter op het perceel staat een schuur met dierenverblijven en grondwaterpomp.
Royale in spouw gebouwde berging met verdieping en daarnaast een carport.
Echt een unieke plek aan de rand van Vaassen. Wij nodigen u graag uit voor een bezichtiging! Welkom aan de Pastoorsweg 11 te Vaassen!
Wetenswaardigheden
Bouwjaar woning : 1938/2007
Perceel : 1.917 m²
Inhoud : ca. 482 m³
Gebruiksoppervlakte : ca. 121 m²
Externe berging : ca. 66 m²
Geb. gebonden buitenruimte: ca. 27 m²
Overige inpandige ruimte : ca. 12 m²
Verwarming : Remeha Hr. 2013
Warm water : Via CV- ketel (2013)
Vloerverwarming : Woonkeuken, toilet en badkamer
Isolatie : Gevel-, dak-, gedeeltelijk vloer, muur- en glasisolatie.
Energielabel : D
Overig : Airco op slaapkamer
Aanvaarding : In overleg